Polityka prywatności

Tekst ten opisuje w jaki sposób „przedszkolestrzalkowo.pl” i firmy z nim stowarzyszone (zwane dalej „my”, „nas”, „nasz”, „przedszkolestrzalkowo.pl”, „http://przedszkolestrzalkowo.pl” „http://www.przedszkolestrzalkowo.pl”) i  (zwane dalej „oni”, „ich”, „oprogramowanie”, korzystają z informacji zebranych w czasie dowolnej sesji używania naszego forum przez Ciebie (zwane dalej „informacjami o Tobie”).

Informacje o Tobie są zbierane na dwa sposoby. Po pierwsze, przeglądanie „przedszkolestrzalkowo.pl” powoduje, że oprogramowanie tworzy kilka ciasteczek (małych plików tekstowych pobranych do katalogu plików tymczasowych na Twoim komputerze).

Ochrona danych osobowych

Niniejsza Polityka ma na celu przekazanie Państwu szczegółowych informacji o tym, kim jesteśmy, jakie dane osobowe Państwa oraz Państwa dzieci zbieramy, w jakich celach i w jaki sposób z nich korzystamy, oraz jakie w związku z tym przysługują Państwu prawa. Służy ona przekazaniu Państwu informacji, o których mowa w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”, które obowiązuje od 25 maja 2018 r.
Informacje podane poniżej są bardzo ważne, dlatego prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z ich treścią.

Polityka prywatności
Typ: pdf Rozmiar: 0.09 Mb

ADMINISTRATOR I DANE KONTAKTOWE:

Administratorem danych osobowych Państwa oraz Państwa dzieci jest Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie, adres: ul. Rolnicza 3a, 62-420 Strzałkowo, wpisane do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 74422, REGON: 30226177000000, dla którego organem prowadzącym jest Ewa Kanabus-Koszal, zamieszkała pod adresem Skrzynka 28, 62-402 Ostrowite, posiadająca numer identyfikacji podatkowej: 1230280601 i prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „Euro - Edukator Ewa Kanabus-Koszal”.

Mogą się Państwo kontaktować z nami:
•     listownie, na adres: Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie, ul. Rolnicza 3a, 62-420 Strzałkowo;
•     e-mailowo, na adres: koszraf@poczta.onet.pl.
•     poprzez www: www.euro-edukator.eu